+420 603 878 957 penzionakron@email.cz

Pension

Zveme Vás do našeho penzionu, který leží v klidné části Jizerských hor v obci Tanvald – Žďár u silnice Desná – Albrechtice (500m nad Desnou). Penzion je dobře dostupný autem i v zimních měsících, v blízkosti vlaková i autobusová zastávka. Díky své poloze a vybavení je vhodný jak pro rodiny s dětmi – dětský koutek, houpačky, tak i sportovní pobyty – turistika, cykloturistika, běžecké i sjezdové lyžování. Penzion lze využít nejen k individuální rekreaci, ale i pro podnikové akce a školení, pro skupinové pobyty nebo sportovní soustředění. Celý objekt je nekuřácký. Hostům jsou k dispozici 2,3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, s celkovou kapacitou 22 lůžek. Nabízíme také jeden bezbariérový pokoj. Vlastní nehlídané parkoviště. WiFi zóna – Ve všech prostorách je možné připojení k internetu.

REZERVACE UBYTOVÁNÍ


Penzion Akron – ubytování

Celková kapacita penzionu je 22 lůžek. Pět pokojů (2-4 lůžka), s WC a koupelnou včetně vany.Další pokoj je bezbariérový (je vybaven širšími dvěřmi, výše položeným WC s madlem, sprcha bez vany a se sedátkem). V penzionu je dětský koutek, pro děti do 3 let nabízíme  k zapůjčení dětskou válendu nebo dětskou postýlku za poplatek 100,-Kč/celý pobyt. Můžete se zde ubytovat také se svými zvířecími miláčky (poplatek 100,-Kč/den).


Penzion Akron – stravování

Pro ubytované hosty je zde velká společenská místnost, kde se podávají snídaně a večeře.K zapůjčení je i dětská židlička. Snídaně: Podáváme v době od 8,00 do 10,00 formou švédského stolu. Večeře (polopenze): Podáváme v době od 18:00 do 20:00 (v letních měsících 19:00-20:00).Menu se skládá ze tří chodů: polévka, hlavní jídlo a dezert nebo salát. Vaříme převážně českou kuchyni. SPOLEČNÁ KUCHYŇKA PRO MOŽNOST VLASTNÍHO VAŘENÍ